Budyňská koruna 2016

1. místo Budyňská koruna

 

Budyňská koruna 2009

undefined 

2.místo v celkovém pořadí, dále cena šermíře ( Václav Luks ) a cena režiséra ( Filip Nuckolls )

Cenu přebírá Robert Plesný, choreograf a tanečník, čestný člen Alotria.

Budyňská koruna 2008

undefined 

 

1. místo  Budyňská koruna, dále ceny šermíře ( Bc. Luděk Malý ), kaskadéra ( Radek Brůna ) a historika ( Mgr. Václav Houfek )

 

 

Polsko - Opole 2008

undefinedundefinedundefined

Středočeský kraj se ve dnech 8. až 10. května 2008 zúčastnil 8. Mezinárodních trhů turistiky v partnerském polském regionu Opolské vojvodství. Středočeši přijali pozvání svého partnerského regionu a letos poprvé se zúčastnili již tradiční akce, která se konala na hlavním opolském náměstí. Jejím cílem bylo seznámit obyvatele města Opole a regionu Opolské vojvodství s nabídkou produktů a turistických lákadel téměř stovky vystavovatelů.
Z České republiky se kromě Středočeského kraje představily ještě Olomoucký kraj a například města Bruntál a Krnov. Prezentace Středočeského kraje se setkala u návštěvníků s mimořádně velkým úspěchem a od pořadatelů získala diplom a pohár za nejlepší prezentaci.
Středočeši přivezli do Opole kromě představení turistických cílů a novinek v oblasti cestovního ruchu také ukázku řemesel a výrobků Občanského sdružení Zlaté dno, které pomáhá integrovat osoby se změněnou pracovní schopností, a černošickou skupinu historického šermu Alotrium. Středočeský kraj se tak v Opoli nepředstavil pouze jako region zajímavý památkami, přírodou a příležitostmi k aktivnímu odpočinku, ale také jako region s bohatou živou kulturou.

Vytvořeno systémem web-rychle.cz